Росіяни запустили пропагандистський ролик з українцями до "виборів" Путіна

Джерело:  war.obozrevatel.com  /  17:38, 16 Лютого 2024

На кадрах показано постановочні сцени з фронту, де військовослужбовці ЗС РФ демонстративно жбурляють прапор України, а потім, начебто "рятуючи", беруть у полон українського захисника

У країні-агресорі Росії розповсюдили чергову пропаганду, в якій цинічно використали нібито українських військовополонених. У кремлівському ролику до "виборів" диктатора Путіна їх змусили на камеру відмовитися під паспорта України заради російського.

Відповідне відео росіяни поширили на своїх телеканалах і в соціальних мережах. На це різко відреагували українці, назвавши жителів РФ "покидьками" та "клоунами".

На кадрах показано постановочні сцени з фронту, де військовослужбовці ЗС РФ демонстративно жбурляють прапор України, а потім, начебто "рятуючи", беруть у полон українського захисника. В наступну мить його вже показують із перебинтованою головою, милицею та в "чистесенькій" робі в стінах показової російської колонії.

Увага! На відео – російська пропаганда:

https://video.antikor.com.ua/vd/684349-1.mp4


Суть придуманого росіянами пропагандистського ролика в тому, що українські військові, потрапивши в полон, нібито роблять вибір на користь Росії – відмовляються від українського паспорта і йдуть голосувати "за Путіна". Для "переконливості" такої ідеї російські телепостановники змусили "акторів" порвати й викинути паспорти громадянина України.

 eqieqiqquiqtdant

"Для своїх зомбі країна-терорист Росія не шкодує грошей на пропаганду. Ботоксний все ще живе своїми вологими ілюзіями про імперію і думає, що в Україні раби, як і в його болоті… Він досі не зрозумів, що зламав зуби об українців і знайде тут свою смерть!" – йдеться в описі OBOZ.UA до цинічного російського відео.
З люттю на пропагандистську постановку для росТБ відреагували й українці у коментарях.


"Покидьки", "Смердючі болота", "Кончені. Більше слів немає", "Пішли нах*й, м*скальські тварюки, ніби ми не знаємо, що ці виродки роблять із нашими дітьми, жінками, просто цивільними, тим більше з військовополоненими. Педо*аша країна безмежного піз*ьожу, горіть у пеклі, виродки", "Клоуни", "От бл*ха! В мене пластиковий паспорт, хрін розірвеш… Ну, схоже, тепер доведеться бити м*скалів до останнього", "Ага. Точно, бачила такі піжами на передку. Довбо*оби", – прокоментували користувачі мережі.

Вгору