Реалії «русского мира»: як сьогодні виглядає Донецький аеропорт. ВІДЕО

Источник:  vchasnoua.com  /  12:13, 21 Сентября 2021

У мережі опубліковане свіже відео зі зруйнованого Донецького аеропорту

Відповідне відео опублікував блогер під ніком donetchanyn у своєму Телеграм-каналі.

«Донецьк. Свіже відео міжнародного аеропорту імені Прокоф'єва. Ну або того, що від нього залишив «русский мир», — написав блогер.

«Колись я з нього лiтав не один раз… до Туреччини, Єгипту… красень був», «А міг би зараз Ryanair за сто баксів в Барселону і назад возити звідси…», «реалії «русского мира», — пишуть люди у соцмережах.

Зазначимо, оборона Донецького аеропорту розпочалася 26 травня 2014 року, після того як бойовики захопили його інфраструктуру, і ЗСУ провели спецоперацію із зачистки території. Після цього бійці протягом 242 днів захищали об'єкти ДАПу.

У захисті донецького аеропорту в різний час брали участь бійці 79-ої, 80-ої, 81-ої та 95-ої десантних бригад, 93-ої і 57-ої механізованих бригад, 90-го аеромобільного і 74-го розвідувального батальйонів, батальйону Дніпро-1, добровольці Правого сектору і багато інших.

За мужність і безстрашність проросійські пропагандисти назвали захисників Донецького аеропорту кіборгами.

Під час оборони ДАПу загинули понад 200 українських бійців, 58 з них — в останні кілька діб.

Донецький аеропорт був захоплений бойовиками наприкінці січня 2015 року, коли скориставшись перемир'ям для евакуації своїх убитих і поранених, вони замінували і підірвали будівлю, де розташовувалися наші захисники.

Наверх