Пісня юної слов’янської виконавиці увійшла до п’ятірки кращих на конкурсі в Німеччині

Джерело:  v-variant.com.ua  /  18:28, 15 Листопада 2023

Про це у Facebbok повідомила її викладач Інна Куриленко

"На світло" — назва пісні, авторкою якої є учениця класів вокалу та фортепіано школи мистецтв у Слов'янську Марія Ворона, увійшла у ТОП-5 найкращих у конкурсі "Пісня для всього світу" в Німеччині.

Про це повідомила Слов'янська МВА з посиланням на її викладачку Інну Куриленко.

Саме в Німеччину родина Марії виїхала через повномасштабну війну, розповідають в адміністрації. Однак, евакуація не завадила дівчини вдосконалювати свою музичну майстерність. Окрім того, написана навесні цього року "На світло" спеціально для музичного конкурсу потрапила до ТОП-5 найкращих пісень.

Зазначається, що невдовзі після цього Марію запросили до Берліну для професійного запису музичного відеокліпу. За її словами, це був цікавий досвід спілкування з досвідченими творчими людьми — музикантами, аранжувальниками, вокалістами та операторами.

"Ми репетирували, спілкувались, фотографувались, знімали відео по декілька годин, блукаючи вуличками Берліна. Вони цікавились моїм дитинством, першими виступами, брали інтерв'ю", — розповідає дівчина.

Очікується, що результат цієї роботи можна буде побачити в середині грудня. А попереду у Марії сольний концерт, який організатори конкурсу готуються провести у місті Бонн, розповіли в МВА.

https://core.telegram.org/widgets

https://www.facebook.com/slavrada/posts/753443030144731?ref=embed_post

Вгору