Пропаганда рф просуває фейк про наміри Польщі окупувати Західну Україну

Джерело:  sprotyv.info  /  18:35, 28 Вересня 2022

Спроби кремля просунути тезу про «польську загрозу» лунають від початку повномасштабного вторгнення і були неодноразово спростовані вищими посадовцями Польщі та України

Пропагандистські ресурси рф активізували наратив про начебто агресивні наміри Польщі окупувати Україну. Публікації супроводжуються фейковими фото бюлетенів, в яких нібито мешканцям Львівщини пропонують вийти зі складу України та стати частиною Польщі, повідомили у Центрі протидії дезінформації при РНБО України.

Спроби кремля просунути тезу про «польську загрозу» лунають від початку повномасштабного вторгнення і були неодноразово спростовані вищими посадовцями Польщі та України.

У травні цього року і.кива стверджував, що поляки хочуть поглинути українську націю та загарбати Західні області України.

Польський реваншист та президент організації «Реституція Кресів» Конрад Ренкас відкрито заявляв, що Варшава має приєднати Волинську, Рівненську, Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області.

«Ця нова інформаційно-пропагандистська «хвиля» істерії щодо нібито агресивних планів Польщі спрямована на руйнування українсько-польської єдності та скасування підтримки України», — зазначають у Центрі.

Як повідомляла група «ІС», пропаганда рф розповсюдила фейк про біодосліди США над українцями.

Вгору