Потяг на Донбас носитиме ім’я загиблого на війні бійця

Джерело:  sprotyv.info  /  11:21, 13 Березня 2020

В Україні почав курсувати потяг, який назвали на честь загиблого військового розвідника. Віднині потяг Лисичанськ — Хмельницький матиме ім’я загиблого воїна Максима Яровця

З середи, 11 березня, залізницею почав курсувати іменний потяг “Максим Яровець”, який сполучає Хмельницьку область з м. Лисичанськ на Луганщині. Про це повідомляє прес-служба ГУР МО України.

Максим Яровець народився 13 січня 1995 року в місті Хмельницькому. Вчився у Одеській військовій академії на факультет військової розвідки й був на другому курсі, коли почалася війна. З березня 2016 року брав участь в антитерористичній операції на сході України з позивним «Скіф». До липня цього ж року він служив командиром взводу 2-ї розвідувальної роти та виконував обов’язки командира роти глибинної розвідки, а з липня, у 21 рік, став командиром роти глибинної розвідки 130-го окремого розвідувального батальйону Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України.

Потягу Лисичанськ – Хмельницький присвоїли ім’я загиблого на Донбасі воїна / фото: armyinform.com.ua

«Скіф» загинув 5 жовтня 2016 року поблизу Мар’їнки під час виконання бойового завдання – повертаючись із розвідки, не дійшов до своєї позиції приблизно 500 метрів.

Указом Президента України «За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», Максим Яровець нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, медаллю «Захисник України» від благодійного фонду Спілки Матерів Миру, почесною відзнакою міської громади «Мужність і Відвага». Почесний громадянин міста Хмельницького.

Нагадаємо, що обстріл санітарного автомобіля ЗСУ на Донбасі прокуратура розслідує як теракт.

Вгору