«Портал Захисників та Захисниць» запрацював у столиці: чим буде корисний сервіс

Джерело:  bigkyiv.com.ua  /  16:19, 16 Травня 2024

У столиці запрацював «Портал Захисників та Захисниць» – місто першим в Україні запустило такий сервіс

Як розповіла заступниця голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда, сайт забезпечуватиме прямий доступ до всіх послуг, гарантованих містом захисникам, а також їхнім родинам та сім’ям загиблих. На сайті представлені понад 40 різноманітних послуг.

«Одна з основних проблем, з якою вони стикаються, – розпорошеність інформації про їхні права та можливості. Послуг, пільг та додаткових гарантій – насправді багато, але все – у різних структурах», – зазначила Хонда.

За її словами, наразі для користувачів запустили універсальний гнучкий сервіс, який допоможе зробити взаємодію з міськими установами оперативнішою та без додаткових реєстрацій. Поки що він працює в режимі бета-версії.

«Портал працює за принципом «єдиного вікна». Зараз на порталі вже представлені понад 40 різноманітних послуг. Серед них соціальні, медичні, освітні та інші послуги. Перші 10 послуг вже можна оформити онлайн. Надалі ці переліки доповнюватимуться. Людина реєструється, проходить верифікацію й у своєму особистому кабінеті бачить, які міські послуги можна отримати», – уточнила заступниця мера.

На сайті через зручний інтерфейс користувачі одразу можуть подати заявку або ж дізнатися, як отримати послугу, якщо вона потребує офлайн оформлення.

Портал доступний за посиланням.

Нагадаємо, сьогодні понад 100 тисяч киян боронять нашу країну від російських окупантів.

Вгору