Поблизу донецького аеропорту відновлять зруйноване селище

Джерело:  shotam.info  /  12:38, 22 Липня 2019

Нагадаємо, житловий фонд в Опитному зруйнований на 100%

Волонтери домоглись режиму тиші для відновлення зруйнованого селища поблизу донецького аеропорту. Про це повідомляє ІА “Вчасно”.

Як повідомляється, волонтери гуманітарної місії «Проліска» домоглись двостороннього режиму припинення вогню для відновлення зруйнованого селища Опитне поблизу донецького аеропорту. Двосторонній режим тиші має зберігатись 20 днів. 

“У відповідь на моє звернення отримав письмові гарантії з двох сторін щодо двостороннього режиму припинення вогню на цілих 20 днів в районі селища Опитне біля Донецького аеропорту для організації відновлювальних робіт житлового фонду та інфраструктури селища. Це величезна перемога, так як на даній ділянці лінії розмежування вікно «тиші» було вперше за п’ять років конфлікту письмово гарантовано на такий значний термін, який дозволить розпочати відновлення населеного пункту”, – написав керівник місії “Проліска” Євген Каплін на своєму ФБ.

 

Нагадаємо, житловий фонд в Опитному зруйнований на 100%. У селищі немає жодного будинку, в який би не було попадання за час війни. Люди живуть — половина в підвалах багатоповерхових будинків, половина в своїх зруйнованих будинках. Сьогодні в Опитному залишаються жити близько 40 чоловік.

Вгору