"Плани" є - вагонів немає

Источник:  vchasnoua.com  /  12:54, 19 Мая 2022

Бойовики «лнр» хочуть з’єднати новоокуповане Сватове зі «столицею республіки» залізницею

Після окупації частини Луганської області російськими загарбниками у 2014-му році пасажирське залізничне сполучення з Луганськом було припинене. У 2022-му рашисти збираються відновити рейси зі «столиці республіки» до новоокупованого Сватового.

Наразі, за інформацією із декількох джерел на новоокупованих та окупованих раніше територіях області, планується поновлення залізничного сполучення із Луганськом. Також розглядається можливість переміщення вантажів залізничним полотном.

«По залізниці забігала дрезина ремонтна, готуються пустити потяги. Орки обговорюють можливість підвозу вантажів з боку Сватового до Красноріченського, адже тут є рампа розвантаження», — коментує «Вчасно» поточну ситуацію одне з джерел у Сватівському районі.

За інформацією місцевих мешканців, бойовики наразі вирішують, які рухомі склади задіяти в перевезеннях, адже вагонів, захоплених у 2014-му році недостатньо через їх фізичний знос. Нагадаємо, 19 березня «лнр» поновила сполучення між новоокупованим Старобільськом та Луганськом.

Наверх