П'ять днів після розведення: У мережі показали покинуті окопи і будинки

Джерело:  dn.depo.ua  /  11:16, 6 Листопада 2019

У мережі показали, як виглядає Золоте на Луганщині за п'ять днів після розведення

D'~N~N~N D'D 1/2 ~ND^2 D?~N~ND»~N ~ND 3/4 D·D^2DµD'DµD 1/2 D 1/2 ~N: Dlb D 1/4 Dµ~NDµD¶~N D?D 3/4 ^a¦

Про це повідомляє Depo.Донбас з посиланням на theВabel.

"Ну ось, п'ять днів після розведення в Золотому. Холоднеча, шахти, гниють паркани. Окопи, покинуті будинки. Марсіанські пейзажі. Ось як це все тепер виглядає", - пише заступник головного редактора theВabel Євген Спірін.

У матеріалі нагадують, що Хутір Вільний — це між Золотим-4 та Золотим-5 - справжній "суворий шахтарський край". Шахти будували полонені німці. Багато з них не пережили цих холодів. 

Фото Олесь Кромпляс

 

"Село в мертвій тиші. На в’їзді стоїть поліцейська "Нива". З останніми променями сонця авто лишає Катеринівку. Ми залишаємось самі між нашими та ворожими позиціями, у мертвому селі відтепер уже сірої зони", - йдеться в матеріалі.

 

Фото Олесь Кромпляс

"Ось де ти стоїш, ми втратили нашого товариша. Перші дні як заїхали було. Бой на пару секунд. Наскочили один на одного. Він очєрєдь дав, підскочив, добив і втік. Ми навіть з хати вискочить не успіли. А ти кажеш — розведення. Та ми з місця цього не двинемось", - розповів один з українських армійців.

Фото Олесь Кромпляс

"Тут багато місцевих за Україну. Тільки вони бояться відкрито виступати. Як прийдуть "ті", церемонитись не будуть. На кого ми їх лишаємо?"

"Ой, та бачили ми таке в 2014-му. Подобна ситуація. Мусора будуть нейтральні. Сєпари зайдуть зразу і ніхто їх трогать не буде", - коментують бійці.

Нагадаємо, що 29 жовтня розпочалося розведення військ у Золотому. ОБСЄ заявила, що обидві сторони запустили білі та зелені сигнальні ракети, які підтверджують їхню готовність до розведення.

3 листопада у Золотому, що на Донбасі, стартував другий етап розведення сил і засобів: зокрема, йдеться про початок розмінування територій і демонтаж фортифікаційних споруд.

Тим часом бойовики смалять біля лінії розведення сил у районі Золотого, хоча і поза межами ділянки розведення.

Вгору