П’ять ЦНАПів на Донеччині отримають допомогу в модернізації

Источник:  shotam.info  /  11:29, 9 Августа 2019

13 поданих заявок стали доказом того, що громадам Донецької області потрібне підсилення ЦНАПів

Дві міських ОТГ та три міста обласного значення з Донецької області увійшли до переліку 150 переможців четвертого раунду відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні Центрів адмінпослуг від Програми «U-LEAD з Європою». Про це повідомляє видання Вісті Донбасу.

«У першому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг Донецька та Луганська області не мали можливості брати участь, — коментує Артем Колодезний, радник з питань регіонального розвитку Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування.  — Коли оголосили другий раунд, громади Донеччини та Луганщини отримали можливість на інституційну допомогу в покращенні роботи ЦНАПів від Програми «U-LEAD з Європою».

Донецький ЦРМС поінформував об’єднані та необ’єднані громади про можливість узяти участь у відборі, провів засідання «круглого столу», під час якого громади виявили високу зацікавленість проектом. 13 поданих заявок стали доказом того, що громадам Донецької області потрібне підсилення ЦНАПів.

 

Під час другого раунду відібрали сім територіальних громад, з якими програма підписала меморандуми на покращення якості надання адміністративних послуг населенню. На четвертий раунд, у якому також дали можливість брати участь громадам зі Сходу, знову подались громади з Донецької області. Конкурсний відбір пройшли п’ять: додались Бахмутська та Сіверська ОТГ, а також міста Дружківка, Костянтинівка та Покровськ, які мають стати адміністративними центрами потенційних ОТГ.

Конкретні види допомоги та її обсяги будуть визначені спільно Програмою та громадою, з урахуванням методологічних підходів  до функціонування належного ЦНАП та за результатами візитів до кожної громади. Метою візитів буде детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо модернізації та створення ЦНАП, зазначають представники програми.

Наверх