Перевзулися після виборів: у РФ відхрестилися від визнання т.зв. «ЛДНР»

Источник:  vchasnoua.com  /  10:14, 27 Октября 2021

Депутат державної думи РФ Костянтин Затулін заявив, що Росія не визнає і вряд чи визнає так звані «ЛНР» та «ДНР»

Цікаво, що до проведення виборів до держдуми, які нещодавно відбулися у РФ, і до яких долучили жителів тимчасово окупованої частини Донбасу, той самий депутат Затулін виступав за «визнання» фейкових формувань. Та після волевиявлення стрімко змінив свою риторику.

Визнавши т.зв. «ЛДНР», РФ втратить можливість впливати на внутрішні українські процеси та матиме вкрай негативні наслідки, заявив російський політик.

Також він назвав думки про визнання «республік» «смішними речами».

«Визнання „ДНР“ і „ЛНР“, можливо, буде необхідним, але ми не повинні в цьому випадку сьогодні виступати за це визнання, перекреслюючи таким чином власні зусилля щодо Мінських угод, підриваючи загалом цей Мінський процес зі свого боку. Це буде відразу ж використано, негайно, для доказу, що взагалі Росія не виконує жодних своїх гарантій, які вона цими Мінськими угодами начебто давала, що вона задумує проти Мінського процесу тощо», — заявив Затулін.

Він зазначив, що Росія й надалі не визнаватиме «республіки» де-юре.

Така зміна риторики і обіцянок російського політика викликала обурення серед місцевих мешканців ОРДЛО.

«Вже сім років відбувається одне й те саме. І тільки наївна людина може вірити, що раптом зараз Росія раптом виправитися і почне себе вести відносно Донбасу по-інакшому, — коментує ситуацію журналіст Денис Казанський. — Вже давно очевидно, що Росія використовує Донбас як інструмент тиску на Україну. Росії потрібна вся Україна, а Донбас їй не потрібен. І його використовують винятково як витратний матеріал».

Наверх