Переселенка заснувала з нуля власний бізнес і шукає партнерів

Джерело:  shotam.info  /  11:46, 30 Вересня 2019

Жінка планує відкрити мережу магазинів з продажу чаю, кави та сухофруктів у Запорізькій та Донецькій областях

Підприємниця-переселенка з Бердянська Тетяна Андрєєва почала власний бізнес і шукає партнерів, які займаються сухофруктами та горіхами, повідомляє “Бізнес-Схід”.

Жінка планує відкрити мережу магазинів з продажу чаю, кави та сухофруктів у Запорізькій та Донецькій областях.

Де шукати мотивацію і гроші

Під час військових дій на Донбасі мешканка Новоазовська Тетяна Андрєєва втратила будинок та роботу, але завдяки грантовій підтримці на підконтрольній Україні території відкрила власний магазин. 

Перші два роки після переїзду в Бердянськ жінці було дуже важко знайти роботу – виживала лише за допомогою соціальної виплати.

Місцеві не дуже доброзичливо ставилися до «донецьких», бо на той час було дуже багато аферистів, які прикривалися тим, що вони переселенці.

«Щоб якось забезпечити родину, я почала виготовляти жіночі прикраси та продавати їх, – згадує Тетяна. – Потім вирішила відвідати тренінг для переселенців щодо створення свого власного бізнесу, який і спонукав мене відкрити власну справу».

Фото “Бізнес – Схід”

У 2018 році переселенка подала заявку на перший грант від Програми ООН на заснування власного бізнесу і на своє здивування – виграла, отримавши невелику, але таку необхідну суму на початок реалізації бізнес-ідеї.

Через два місяці Тетяна виграла ще один грант – від Данської ради. Так жінка відкрила власний магазин «Цікава крамниця», де реалізує каву та чай.

Що у планах

Зараз Тетяна мріє розширити бізнес та відкрити відділ «Сухофрукти та горіхи». Тому активно шукає підприємців – постачальників необхідного товару.

Серед майбутніх партнерів Тетяна дуже хоче бачити саме переселенців, щоб об’єднавши зусилля допомогти один одному.

«Я хочу запропонувати їм співпрацю, – каже підприємниця. – Знаю, що є переселенці, які відкрили також свою справу у сфері власного виробництва. Мене цікавлять люди, які займаються сухофруктами та різними видами горіхів. Тож, якщо хтось відгукнеться, буду рада нашій співпраці».

На майбутнє Тетяна планує відкрити мережу магазинів в Запорізькій та Донецькій областях. Наразі подає заявку на черговий грант щодо запуску власного виробництва чаю та кави.

Також переселенка готується зареєструвати власну торгову марку з назвою «Цікава».

Щодо співпраці з підприємницею звертайтеся за посиланням: https://www.facebook.com/TatuanaAndreeva, або за телефоном 0660403694.

Вгору