Підприємцям Донбасу дають гранти до 6500 євро

Джерело:  shotam.info  /  12:44, 13 Вересня 2019

Грант повинен бути спрямований на закупівлю обладнання, на розширення виробництва та ін

У рамках Програми ООН з відновлення та розвитку миру на Сході України  впроваджується грантова програма для жителів Донецької, Луганської та Запорізької областей уздовж Азовського узбережжя до 6500 євро. Про це на пресконфренції в Укрінформі повідомив координатор Програми ООН Володимир Лященко, інформує Бізнес-Схід.

Грантова програма для малих та середніх підприємств стартує з 10 вересня 2019 року. Вона буде спрямована на сім основних секторів економіки: виготовлення кераміки, текстильна промисловість, харчова промисловість, індустрія гостинності (готельно-ресторанний бізнес та туризм), зернові та олійні культури, м’ясо-молочна продукція, домашня птиця і яйця. Грант повинен бути спрямований на закупівлю обладнання, на розширення виробництва та ін. Сума гранту становить 75% вартості проекту, 25% повинні бути власним внеском підприємця.

Інформаційні сесії щодо  умов участі будуть проходити в Сєвєродонецьку, Краматорську, Маріуполі, Мелітополі та Бердянську. Охочі відкрити власний бізнес, відновити та розширити мікро-, малі і середні підприємства  повинні надати бізнес-план до 1 жовтня 2019 року до компанії “Творчий центр ЦТК”, на E-mail: ccc@ccc.kiev.ua.

Вгору