Під Маріуполем побудують вітроелектростанцію потужністю 800 МВт

Джерело:  shotam.info  /  10:13, 27 Лютого 2020

Чотири черги будівництва

На території Нікольського та Мангушського районів Донецької області побудують вітроелектростанцію потужністю 800 МВт. Вітропарк планують звести до 2026 року.

Про це йшлося на зустрічі голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленко з директором компанії “Вінд Фарм” Юрієм Жабським, передає ecotown.com.ua з посиланням на mariupolnews.com.ua

Чотири черги будівництва

Проєкт реалізує ТОВ “Вінд Фарм” чотирма чергами. Передбачається, що вітроенергетичні установки розмістяться на території Малоянісольської, Касьянівської, Тополинської, Бойської сільських рад та Микільської селищної ради, а також Бердянської, Комишуватської, Стародубівської сільських рад та Ялтинської, Мангушської селищних рад. Їх зведуть за межами населених пунктів.

До процесу мають намір залучити металургійні, машинобудівні та дорожні підприємства області, які допоможуть у виготовленні обладнання та облаштуванні під’їзних доріг.

Енергія для міста

Вироблену вітропарком електроенергію, в основному, споживатимуть громади місцевих населених пунктів і Маріуполь.

Обласна влада зацікавлена у проекті будівництва вітрового парку. “Керівники компанії розроблять покрокову дорожню карту реалізації проекту із зазначенням етапів, де знадобиться наша підтримка, – пояснив Павло Кириленко. – Розвиток альтернативної енергетики та надходження інвестицій для Донеччини вкрай важливі”.

Вгору