Під Балицьким захиталося крісло, у Мелітополі жителі "нового регіону" ігнорують голосування

Джерело:  ria-m.tv  /  12:06, 24 Травня 2023

Вкотре похвалитися досягненням гауляйтерам у Мелітополі не вдалося, зате феєрично вийшло виставити себе на посміховисько

Мешканців Мелітополя і району, більшість з яких чекають на ЗСУ, глибоко наплювати на політичні ігрища і спектаклі гауляйтерів Є. Балицького і Г. Данильченка. Окупанти в Мелітополі влаштовують добровільно-примусове голосування. І батогом, і пряником, і виїздом додому - у підсумку все одно повний провал.

Так з 22 по 28 травня в Мелітополі проходить потішне попереднє голосування партії "единая россия". На ці внутрішні перегони окупантів висунулися не тільки місцеві зрадники і колаборанти, а й жителі АР Крим і Севастополя, яким вдома ласа посада не дісталася. Причому відбувається голосування будь-якими можливими способами: і онлайн, і з виїздом додому, і на виборчій дільниці. Але вже зараз цілком очевидно, що результати його просто плачевні.

Так, згідно з даними керівника Центрального виконкому партії, уповноваженого "Единой России" з виборів у "нових регіонах" Олександра Сидякіна, за перший день голосування в ньому взяли участь 1,5 тисячі жителів Запорізької області. Для порівняння, у ЛНР у перший день у попередньому голосуванні взяли участь 26 тисяч виборців. А в Херсонській області - близько 4,5 тисяч жителів.

- У Запорізькій області лідерами за кількістю тих, хто проголосував електронно, стали Мелітополь, Бердянський і Михайлівський райони. Уже завтра в регіоні почнуть працювати пересувні пункти для очного голосування. У Херсонській області мобільні пункти для голосування працюють уже другий день", - зазначив Сидякін.

Вкотре похвалитися досягненням гауляйтерам у Мелітополі не вдалося, зате феєрично вийшло виставити себе на посміховисько. До слова, лише на тимчасово окупованих територіях лише Мелітопольського району проживає 285 тисяч осіб. А в Запорізькій області згідно з даними Мінфіну понад півтора мільйона осіб. І 1500 тих, хто проголосував, - це 0,09 % населення Запорізької області.

Навіть якщо припустити, що половина жителів Мелітополя виїхала з окупації, мінус неповнолітні та недієздатні, то відсоток тих, хто погодився взяти участь у шоу Є.Балицького, все одно курям на сміх. До речі, з огляду на скільки грошей було витрачено на цю імітацію демократії, то гауляйтерам у Мелітополі варто задуматися.

Утім, за чутками куратори з Крем'яля дуже незадоволені проваленим голосуванням, організованим Є.Балицьким, і протягом двох тижнів гауляйтера замінять.

Вгору