ПАСПОРТИ РФ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ОРДЛО: РОСІЯНИ ЗНАЙШЛИ СПОСІБ "УЗАКОНИТИ" ДОКУМЕНТ

Джерело:  prm.ua  /  15:32, 16 Липня 2019

Рішення МВС РФ приховати місце проживання жителів окупованих регіонів Донецької і Луганської областей пов'язано з тим, що західні країни не визнають цих псевдо "республік" і їх документів

Жителям окупованих територій Донецької і Луганської областей дозволили отримувати російські закордонні паспорти, де не буде інформації про місце проживання і колишні громадянства.

Про це російським ЗМІ повідомили  в МВС Росії.

"Склад відомостей, що вносяться до закордонних паспортів, не включає в себе відомості про минулі іноземні громадянства або про місце проживання громадянина за межами території Російської Федерації", - заявили в російському відомстві.

Відзначається, що така ж інформація не вноситься у внутрішні паспорти громадян РФ. Таким чином, зрозуміти, що власник документа житель "ЛНР" і "ДНР" буде неможливо.

Також повідомляється, що жителі окупованого Донбасу зможуть отримати російські закордонні паспорти в будь-якому регіоні РФ.

Рішення МВС РФ приховати місце проживання жителів окупованих регіонів Донецької і Луганської областей пов'язано з тим, що західні країни не визнають цих псевдо "республік" і їх документів.

Також на заході збираються не визнавати документів, які Росія почала роздавати жителям ОРДЛО в кінці травня 2019 року, - внутрішні паспорти громадян РФ.

Нагадаємо, видача Росією своїх паспортів жителям окупованих територій Луганської та Донецької областей може нести Україні серйозну загрозу у вигляді російської агресії на підконтрольних територіях.

Журналіст та блогер Айдер Муждабаєв заявив, що людина з російським паспортом вже покарана, бо вона зобов'язана служити в російській армії.  

Раніше президент Росії Володимир Путін заявив, що в Москві думають про те, щоб поширити спрощену процедуру видачі паспортів РФ на громадян України.

Нагадаємо, Росія спростила отримання російського громадянства для мешканців окупованого Донбасу.

24 квітня Україна звернулась до Радбезу ООН через рішення президента РФ Володимира Путіна щодо спрощення видачі російських паспортів жителям окупованих територій Луганської та Донецької областей.

Дії Кремля викликали широкий резонанс як в Україні, так і поза її межами. Президент України Петро Порошенко закликав міжнародних партнерів не допустити найгіршого сценарію, жорстко засудити деструктивні та злочинні дії російської влади.

Зі свого боку міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав українських громадян, які перебувають в окупованих частинах Донецької та Луганської області не приймати російські паспорти.

Засідання Ради безпеки ООН відбулося 25-го квітня

Вгору