Пасажири поїздів Інтерсіті+ їдять бізнес-ланчі тоннами: найбільш «голодний» рейс

Источник:  bigkyiv.com.ua  /  12:41, 4 Марта 2021

За два місяці пасажири поїздів Інтерсіті+ спожили 5,8 тонн бізнес-ланчів. Кожен 4-й придбаний ланч — вегетаріанський. Найбільш «голодним» рейсом виявився маршрут Київ-Харків

Як повідомляє “Укрзалізниця”, до вибору пасажирів пропонують вегетаріанський ланч-бокс, у якому основною стравою виступає паста з соусом песто, смаженими овочами та печерицями, закускою — хумус із в’яленими томатами та шпинатом у поєднанні з пшоняним крокетом із печерицями, десертом — веганські солодощі.

Також пасажири можуть скуштувати м’ясний ланч-бокс, де основною стравою є кускус із куркумою в поєднанні зі стручковою квасолею, солодким перцем і броколі та курячі мітболи з льоном, закускою є хумус із хрустким крекером, десертом — сливовий пиріг.

Уже в другій половині березня для найменших пасажирів швидкісних поїздів планується додати дитяче меню. До його складу увійдуть фермерські продукти та солодощі без цукру.

Замовити можна буде при купівлі квитка на сайті, через чат-бот, а також безпосередньо в поїзді.

Нагадаємо, квитки на поїзди Інтерсіті+ можна купити в Viber та Telegram. Чат-бот вже працює.

“Укрзалізниця” також пілотно запустила склади потягів із локальною wi-fi мережею та доступом до цікавого контенту – фільмів усіх жанрів.

Наверх