ПАРЄ ухвалила резолюцію про визнання Путіна диктатором, а РФ - диктатурою

Джерело:  censor.net  /  13:15, 13 Жовтня 2023

Депутати ПАРЄ проголосували одноголосно, підтримавши також усі поправки України до резолюції. Зокрема про те, що після закінчення "президентства" Путіна всі міжнародні контакти з ними мають бути обмежені, окрім гуманітарних питань, а його самого визнати як нелегітимного

13 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) одностайно ухвалила резолюцію, яка визнає президента РФ Володимира Путіна диктатором, його владу нелегітимною, а Росію - диктатурою.

Про це інформує нардеп Олексій Гончаренко, передає Цензор.НЕТ.

"Щойно! В ПАРЄ прийнята резолюція, яка визнає президента РФ Володимира Путіна диктатором, а Росію - де-факто диктатурою!", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "ЗА" проголосували 43 депутати.

Депутати ПАРЄ проголосували одноголосно, підтримавши також усі поправки України до резолюції. Зокрема про те, що після закінчення "президентства" Путіна всі міжнародні контакти з ними мають бути обмежені, окрім гуманітарних питань, а його самого визнати як нелегітимного.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія перетворилася на фактичну диктатуру, - комітет ПАРЄ

Також ПАРЄ визнала, що переважна влада очільника Кремля, повна відсутність системи стримувань і противаг перетворили РФ на де-факто диктатуру.

Крім цього, депутати закликали держави-члени Статуту МКС заарештувати Путіна, коли він потрапить під їхню юрисдикцію на підставі ордера на арешт. А також ПАРЄ підтвердила підтримку створення спецтрибуналу, який би подолав імунітет "трійки".

Керівниця Постійної делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева наголосила: "Асамблея вважає, що міжнародний кримінальний трибунал ad hoc (тимчасовий міжнародний трибунал, - ред.) має розслідувати всі події на території України з лютого 2014 року, починаючи з незаконної анексії Криму, війни на Донбасі та збиття рейсу MH17. По даті початку агресії є рішення Європейського Суду з Прав Людини - березень 2014".

ПАРЄ ухвалила резолюцію про визнання Путіна диктатором, а РФ - диктатурою 01

Вгору