Основна сила: сьогодні – День Сухопутних військ України (фото, відео)

Джерело:  usionline.com  /  12:42, 12 Грудня 2023

Зеленский и Залужный поздравили военных с Днем сухопутных войск

У грудні Україна відзначає декілька свят, присвячених військовослужбовцям - окрім Дня Збройних сил України, що відбувся 6 грудня, 12 грудня українці вшановують бійців Сухопутних військ України. Уже другий рік поспіль ці свята важливі, як ніколи.

У складі Сухопутних військ - майже 600 тис. воїнів, вони є втіленням української міці та бойової могутності. Сьогодні – їхній день.

Українська Служба Інформації вітає захисників і бажає усім воїнам Перемоги.

Сьогодні в Україні вітають бійців Сухопутних військ – основної частини Сил оборони України.

Другий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах великої війни, захищаючи країну від російської ворожої навали. Ви – надійна основа української армії. Міцний щит та гострий спис, що нещадно знищує противника! Ви знаєте ціну кожного клаптика української землі. Ваша незламна воля та мужність є гордістю нашої держави! Дякую кожному воїну, хто боронить країну в складі Сухопутних військ Збройних Сил України, захищаючи рідний дім та майбутнє наших дітей, – наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.

"Ви – надійна основа української армії. Міцний щит та гострий спис, що нещадно знищує противника! Ви знаєте ціну кожного клаптика української землі. Ваша незламна воля та мужність є гордістю нашої держави! Дякую кожному воїну, хто боронить країну в складі Сухопутних військ Збройних Сил України, захищаючи рідний дім та майбутнє наших дітей. З вами пам’ять і слава наших загиблих побратимів. З вами вірність країні, обов’язку і присязі!", - написав Залужний.

При цьому у Генштабі ЗСУ на Facebook-сторінці зауважили, що сухопутні війська були і будуть основою того, що заведено називати армією.

"Змінюються технології, вдосконалюються бойові системи, але завжди залишається вирішальним фактором роль воїна, який зі зброю в руках захищає свою територію. Вітаю кожного, хто носить нарукавні знаки Сухопутних військ – найпотужнішої складової Збройних Сил України! Ваш патріотизм, мужність та стійкість заслуговують найвищої вдячності. Завдяки вашим титанічним зусиллям Україна тримається й живе вірою у Перемогу. Підтримуйте та бережіть один одного й нехай вороги відчувають страх перед вашою непохитною єдністю.", - йдеться у повідомленні.

https://t.me/CinCAFU/624

Привітав воїнів і президент України.

"Багатьох відзначено державними нагородами. Багатьох пам’ятатимуть завжди побратими за силу й допомогу в бою. Багатьом вдячні наші люди за звільнення нашої землі, міст і сіл, за можливість пишатися потужністю української армії. Багатьох ми сьогодні згадуємо, коли вшановуємо українських героїв, які віддали свої життя заради нашої держави й людей. Слава нашим захисникам! Дякую кожному солдату, кожному сержанту, кожному командиру за міць, яку ви даєте нашій державі", - написав він у Telegram-каналі, опублікувавши відповідні світлини.

День Сухопутних військ – це професійне свято воїнів, які приймаючи на себе основний удар – потом і кров’ю роблять можливими наші перемоги, та звільняють українську землю від окупантів.

Щиро дякуємо кожному солдату, сержанту та офіцеру за той величезний внесок, який кожен з вас робить задля збереження нашої держави у цій вирішальній битві світла проти темряви! – йдеться у зверненні одеської 28-ї ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.

Фото: Kostiantyn Liberov and Vlada Liberova, Diego Herrera, 4th separate tank brigade, 53rd separate mechanized brigade, 128th separate mountain assault brigade of Zakarpattia, 16th separate brigade of the Brody army aviation, 58th separate motorized infantry brigade.

Вгору