"Основа нашої стійкості – люди": Залужний звернувся до українців у річницю війни

Джерело:  antikor.com.ua  /  11:21, 24 Лютого 2023

"За 9 років війни ми стали міцнішими за бетон і сталь", - Залужний у річницю повномасштабного вторгнення РФ

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний у річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну, 24 лютого, зробив заяву. Він подякував також всім українцям, хто бореться і підтримує країну.

Звернення до українців Залужний опублікував на Facebook, інформує UAINFO.org.

Головнокомандувач ще раз нагадав, що для України – головне люди, вони є основою всього.

"Основа нашої стійкості - ЛЮДИ. Звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами в строю", - написав військовий.

https://t.me/CinCAFU/382

Дев’ять років війни зробили народ України міцнішим за бетон і стали. Основа нашої стійкості – героїзм пересічних українців.

Про це у річницю повномасштабного російського вторгнення 24 лютого заявив головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний. "Основа нашої стійкості – люди. Звичайні люди. Звичайні Герої. Серед нас. З нами у строю", – написав він у своєму Telegram-каналі.
’’За 9 років війни ми стали міцнішими за бетон і стали’’: Залужний звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення РФ. Відео

За словами головнокомандувача, прості українці взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, будинки та батьківщину від неспровокованої та невиправданої агресії РФ.

Зараз вони б’ють окупанта, тримають позиції на холоді, рятують життя побратимам і допомагають армії всім можливим.


"За дев’ять років війни ми стали міцнішими за бетон і стали, бо пам’ятаємо приклади незламності захисників ДАПА та "Азовсталі", – написав Залужний.
’’За 9 років війни ми стали міцнішими за бетон і стали’’: Залужний звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення РФ. Відео

Він подякував усім, хто служить у лавах ЗСУ та інших підрозділах Сил оборони, всім, хто допомагає, підтримує і вірить, а також вшанував загиблих за свободу.

"Ми вистоємо. І переможемо!" – запевнив головнокомандувач.

’’За 9 років війни ми стали міцнішими за бетон і стали’’: Залужний звернувся до українців у річницю повномасштабного вторгнення РФ. Відео

"Це люди, які взяли до рук зброю, щоб захистити своїх рідних, свої оселі і свою державу від ворожої неспровокованої та невиправданої агресії. Це люди, які зараз, у цю хвилину, б’ють окупанта, тримають позиції, мерзнуть в холодній, але рідній землі, рятують життя побратимам, допомагають війську всім, чим тільки можна допомогти", - сказано у його повідомленні.

Залужний зазначив, що за дев'ять років війни ми стали міцнішими за бетон і сталь, "бо пам'ятаємо приклади незламності захисників ДАПА та Азовсталі".

Він подякував усім українцям у цей фатальний та трагічний для нашої країни день.

https://player.obozrevatel.com/video/files/videos/0/43/145/240p.mp4

"Дякую вам, українці! Усім, хто служить у лавах Збройних Сил та інших складових сил оборони України, - повага і глибока вдячність. Усім, хто допомагає, підтримує, вірить - доземний уклін. Усім полеглим за свободу - Вічна Пам’ять і шана. Ми вистоїмо. І ПЕРЕМОЖЕМО!" - резюмував головнокомандувач ЗСУ.

Вгору