Ось така, насправді, "братська сила": бойовики із Луганська відмовилися воювати за "ДНР"

Джерело:  www.slovoidilo.ua  /  12:25, 15 Серпня 2022

Бойовики самопроголошеної народної Луганської республіки зовсім позбавлені мотивації продовжувати війну в Україні - на їхню думку, "ЛНР" вже відзначила "день перемоги", а допомагати "братському народу ДНР" вони не мають наміру

У створеній російськими терористами «ЛНР» не горять бажанням воювати за своїх побратимів по розуму з «ДНР» - бойовики з Луганської псевдореспубліки публічно відмовилися йти на фронт в Донецькій області.

Про це свідчить відео, яке опублікував колишній представник України в Тристоронній контактній групі Денис Казанський у своєму Telegram.

https://t.me/kazansky2017/3668

Так, терористи записали відео, в якому публічно заявили про свою приналежність до «ЛНР» і навідріз відмовилися воювати за сусідню псевдореспубліку. Причому на відео знаходяться не «кадрові» частини терористичних банд, а так звані «мобіки» - жителі ОРДЛО, яких окупаційна влада насильно мобілізувала і кинула на фронт.

«Ми, військовослужбовці мобілізаційного резерву, відмовляємося йти воювати за територію «Донецької народної республіки». Свій обов'язок із захисту «Луганської народної республіки» ми виконали» - заявили вони.

Терористи вважають, що їм достатньо участі у війні за свою псевдореспубліку, а воювати за чужу вони не мають наміру

Нагадаємо, на території ОРДЛО з 1 серпня почалася нова хвиля примусової мобілізації. На війну забирають непридатних і чоловіків, які мали «відстрочку». За даними української розвідки, росія ставиться до жителів ОРДЛО як до нижчих людей, мобілізованих чоловіків відправляють у найгарячіші точки без оснащення, фактично - на смерть.

При цьому не тільки бойовики не горять бажанням воювати. Військовослужбовці рф, які брали участь у бойових діях в перший місяць війни, також відмовляються повертатися на фронт.

Як мінімум 17 російських військових, які відмовилися брати участь у війні росії проти України, утримуються бойовиками «ЛНР» на території окупованого н/п Хрустальний (колишній Красний Луч) в Луганській області.

Вгору