Окупанти закривають Севастополь

Джерело:  crimea.suspilne.media  /  11:52, 30 Вересня 2022

Про це йдеться у повідомленні Управління з питань міграції УМВС Росії по Севастополю

Окупаційне Управління з питань міграції УМВС Росії по Севастополю інформує, що іноземним громадянам, які не мають законних підстав для проживання на території РФ та в Севастополі, необхідно покинути її межі до 12 жовтня. В'їзд для них заборонено повністю.

Про це йдеться у повідомленні Управління з питань міграції УМВС Росії по Севастополю, передає севастопольська служба новин ForPost.

«Громадяни іноземних держав, раніше невключених до зазначеного переліку, що не мають законних підстав для подальшого перебування в Російській Федерації, зобов'язані виїхати за її межі до 12 жовтня 2022 року», — зазначається у повідомленні.

Підставою послужили зміни, внесені 5 вересня у розпорядження Уряду РФ № 1253-р, який містить оновлений перелік держав, щодо яких знято тимчасові обмеження на транспортне сполучення. Раніше вони були накладені Росією.

У разі порушення цього розпорядження іноземцям загрожує адміністративну відповідальність та депортація. Ці обмеження не поширюються на громадян Вірменії, Абхазії, Білорусії, Казахстану, Південної Осетії, Киргизії, Монголії та КНР. Водночас на громадян України, так званих "ЛНР" і "ДНР" також можуть знаходитись в Росії без дозвільних документів, але їх все одно можуть притягати до адмінвідповідальності.

«Звертаємо увагу, що на громадян України, ЛНР, ДНР не поширюється обов’язок виїзду за межі Російської Федерації. Вони можуть бути в Російській Федерації без дозвільних документів. Водночас щодо них не будуть застосовуватися заходи, пов'язані із притягненням до адміністративної відповідальності за порушення режиму перебування та провадження трудової діяльності на території Російської Федерації, а також висилкою за межі Російської Федерації та обмеженням на в'їзд до Російської Федерації», — йдеться у повідомленні.

Вгору