"Океан Ельзи" до других роковин повномасштабної війни представив нову пісню. Відео

Джерело:  antikor.com.ua  /  18:13, 23 Лютого 2024

Ми достойно з гордістю пройдемо цю складну дорогу і обов’язково переможемо, бо світло завжди перемагає темряву

23 лютого, український гурт "Океан Ельзи" представив нову пісню "Відповідь", яку випустив до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Це перша пісня гурту з 2022 року, коли вийшли такі потужні висловлювання як "Місто Марії", присвячене Маріуполю, та "Квіти мінних зон".

"Відповідь — вона про біль і пам’ять. Відповідь — вона про довічну вдячність. Відповідь — вона про складний і довгий шлях до Перемоги. А ще вона про запитання "скільки ще…" і про відповідь, яку кожен точно може знайти у своєму серці", — зазначає гурт.

Лідер гурту "Океан Ельзи" зізнається, що нова пісня "Відповідь" — особлива на нього.

"Я вклав у слова цієї пісні переживання, всі емоції, які відчуваю протягом останніх двох років від початку повномасштабної війни Росії проти України. І мені здається, що велика кількість наших співвітчизників відчувають те саме. Тому ми дозволили собі не лише від свого імені, але від імені багатьох людей, з якими я зустрічався, яких знаю, навіть тих, кого не знаю, але чий біль відчуваю зараз, дозволили вкласти ці слова у пісню "Відповідь", — зазначив Вакарчук.

Музикант вважає, що біль важливо проговорювати один з одним, спілкуватися, бо разом легше переживати складні часи.

"Ми достойно з гордістю пройдемо цю складну дорогу і обов’язково переможемо, бо світло завжди перемагає темряву", — переконаний він.


Вгору