Одеська молодь стає до лав морської піхоти (відео)

Джерело:  usionline.com  /  17:42, 15 Травня 2024

На контракт йдуть як хлопці, так і дівчата

Контракти підписують молоді люди, адже для цього роду військ діють обмеження за віком – до 45 років. На контракт йдуть як хлопці, так і дівчата.

Як проходить набір до лав морпіхів в Одесі, показала телерадіостудія Міноборони України «Бриз».

https://www.facebook.com/watch/?v=1274756053328652

Молоді хлопці Володимир та Сергій 20 та 21 року, а також дівчина на ім’я Дар’я обрали морську піхоту та прийшли до рекрутингового центру. Тут їм пропонують вакансії як на бойові посади – стрільців, гранатометників, вогнеметників – так і на посади кухарів, електриків, фахівців з IT.

Чутки про те що в Україні, і зокрема на Одещині, майже не залишилось мотивованих людей, здатних добровільно прийти до територіальних центрів комплектування, щоб поповнити лави Збройних Сил України, відверто кажучи, не відповідають дійсності. Такі люди є – молоді, амбітні, освічені! І що примітно – багато з них мають бажання боронити Батьківщину не будь де, а саме у підрозділах морської піхоти, – йдеться у повідомленні телерадіостудії Міноборони України.

Морська піхота - що це за рід військ, чим відрізняється від інших підрозділів ЗСУ?

Детальніше https://tsn.ua/ato/morska-pihota-ukrahni-scho-ce-za-rid-viysk-chim-vidriznyayutsya-vid-pihotinciv-2041948.html

Вгору