Обіцяють хіт: в Одесі знімають фільм про те, як кіт взяв на роботу людину (відео)

Джерело:  usionline.com  /  15:49, 14 Травня 2024

Ми робимо це кіно, тому що усім зараз психологічно важко. І навіть під час зйомок це була потужна арт-терапія для дуже багатьох людей

В Одесі незалежні кінематографісти закінчують зйомку кінострічки про те, як найрозумніший розмовляючий кіт взяв на роботу жінку в зоомагазин.

З кінематографістами познайомилась кореспондентка Української Служби Інформації Наталя Довбиш.

Дивіться відео на нашому Youtube-каналі.

Один з творців стрічки, Артур Садовніков розповів деталі майбутнього нестандартного фільму:

Наш проект зацікавило багато різноманітних людей. У фільмі буде зніматися Ллойд Кофман, це незалежний американський режисер. Крім нього буде приймати участь музикальний колектив «Тайгер Лілі». Свого часу я з ними познайомився, а згодом вони дали дозвіл на використання їхнього треку. Також у фільмі буде зніматися Вінсент Перейра – видатний кінематографіст, який приймав участь у створенні фільмів «Догма», «Клерки», «Лоботряси». Щодо українських акторів – на екрані чекаємо появи таких видатних акторів як Борис Барський, Рима Зюбіна, директор Одеського зоопарку Ігор Біляков і дуже багато як українських селебріті, так і європейських та американських.

Прем’єра фільму очікується влітку.

Це буде літній короткометражний багатошаровий, наповнений різними сенсами, блокбастер, – додає Артур.

Ще одна творчиня кіно, незалежна кінематографиня Олена Кутінова, трішки привідкрила завісу таємничості щодо сюжету та розповіла, як взагалі з’явилась ідея такого кіно.

В минулому році я перечитала в Facebook спогади одеського журналіста та редактора Влада Маслова – він пішов працювати до зоомагазину. І з цього виникла ідея. Я написала сценарій, але ми з Артуром його постійно переробляємо, і це добре. Фільм знімається без бюджету, і це накладає певні ньюанси. В кіно дуже багато героїв, тому що за сюжетом є продавчиня з котом і є дуже багато покупців. Знімальних днів було вже десь 25, але це короткий метр – не більше 20 хвилин, і зйомка ще триватиме.

В центрі сюжету – котик, що розмовляє. Він влаштовує на роботу головну героїню. Котик – найрозумніша істота в цьому фільмі, – зауважує Олена Кутінова.

Ми робимо це кіно, тому що усім зараз психологічно важко. І навіть під час зйомок це була потужна арт-терапія для дуже багатьох людей, – зазначає вона.

Вгору