Ну, люблять вони видавати бажане за дійсне

Джерело:  sprotyv.info  /  17:06, 31 Жовтня 2022

Пропаганда рф розповідає про перемоги під Авдіївкою, хоча самі окупанти визнають «бої оборонного характеру»

За інформацією населення окупованих сіл Волноваського району, російські війська другу добу намагаються наступати на Вугледарському напрямку. Це підтверджує і зрадник України колишній полковник СБУ олександр ходаковський, командувач батальйоном «восток», підрозділи якого разом із російською армією якраз і наступають на Вугледар. Відомо, що противник зайшов на територію села Єгорівка Волноваського району, яке тривалий час було в сірій зоні, зазнавши величезних втрат у живій силі та техніці.

Про це пише автор Telegram-каналу «Вольнодумец».

Сам ходаковський повідомляє, що «підрозділами російської армії та силами «днр» задіяні артилерія та авіація. Підрозділи підійшли до околиць населеного пункту Павлівка та ведуть бої. …Але просуванню техніки серйозно заважає болото».

Та не лише болото, вся природа за Україну. Кожен кущ, кожне дерево, яр чи приватний будинок – скрізь ворога чекає небезпека. Ми — на своїй землі і всі патріотично налаштовані громадяни допомагають ЗСУ бити ворога.

По лінії від Володимирівки до Великої Новоселівки в окупованих селах повно російських солдатів та мобілізованих. Вони зайняли всі пустуючі будинки, великі будівлі, клуби, школи, дитячі садки. Але місця всім не вистачає, тому самотніх людей похилого віку росіяни примусово переселяють до інших людей, а самі розміщуються в їхніх будинках, харчуються їх продуктами і користуються їх майном. Будь-які заперечення можуть закінчитись розстрілом.

Через нестачу місць проживання систематично відбуваються конфлікти між російськими солдатами та бойовиками «лднр». Російські солдати вважають деенерівців сміттям та витратним матеріалом. Тепер, коли до них прийшло багато мобілізованих з росії, деенерівська меншість притихла.

Місцеве населення не виключає наступ росіян і на Велику Новоселівку, оскільки на обурення місцевих жителів свавіллям російських солдатів, їхні командири кажуть: «Потерпіть ще трошки. Ми скоро підемо». Так само говорили російські солдати з Калмикії та Башкирії, які займали вцілілі будинки у Волновасі, Благодатному, Валер’янівці напередодні їхнього наступу на Вугледар.

Втім, ми не сумніваємося, чим закінчиться цей наступ росіян, як і всі попередні. Ну, люблять вони видавати бажане за дійсне. Наприклад, пропагандисти «днр» хотіли пропіарити НВФ «пятнашка», під командуванням «абхаза», яке за інформацією російських ЗМІ «наступає під Авдіївкою». Але всіх спалив бойовик із позивним «камаз», який в інтерв’ю сказав: «На даний момент ми знаходимося на Авдіївському напрямку, зараз переважно йдуть бої оборонного характеру…» Ось такий наступ.

Не сумніваємося у ЗСУ та нашій перемозі! Зараз момент, коли має настати перелом у війні, і ворог методично відступатиме. Оскільки це означатиме кінець путінському режиму, ворог відчайдушно чинить опір і закидує Україну ракетами. Але й це незабаром закінчиться.

Вгору