Новий герб та старі руїни: реалії окупованого Сєвєродонецька

Джерело:  vchasnoua.com  /  09:58, 30 Травня 2023

28 травня День міста святкував Сєвєродонецьк. Напередодні рашисти придумали новий герб для міста, а вчора вже намагалися його узаконити

28 травня Сєвєродонецьк відсвяткував 89 років з дня свого заснування. Окупанти на честь цього, замість того, щоб покращити життя мешканцям міста, провели так зване «голосування», аби вибрати новий герб.

Будинок в окупованому Сєвєродонецьку

28 травня День міста святкував Сєвєродонецьк. Напередодні рашисти придумали новий герб для міста, а вчора вже намагалися його узаконити. Зокрема, за словами очільника Сєвєродонецької ВЦА Олександра Стрюка, навіть керівництво рашистів сказало, що такі дії в місті вже зайві.

«Безглузді речі здійснюються в місті для того, щоб продемонструвати функціонування міста та окупаційної влади, а також нібито лояльність місцевого населення, хоча це все вигадки або здебільшого постановочний фейк», — сказав Стрюк в ефірі Еспресо.TV.

Разом з тим, місто й надалі гине під владою окупантів. Мешканців міста змушують ходити на так звані «попередні голосування» путінської партії «єдина росія». Зокрема, схоже, що про жодні ремонти чи роботи з відновлення не йдеться, а будинки й надалі стоять продірявлені та зруйновані. Однак рашистів це, схоже, не хвилює, а тому окупанти, аби хоч якось виправдати себе перед очима «внутрішнього російського споживача» пишуть новини про те, як евакуюють котів зі знищеного міста.

Іронічно, що навіть локальні колаборанти та «ждуни» вже почали щось підозрювати і дивуватися, чого місто ніхто не відновлює. Зокрема, в локальних чатах люди активно переписуються і не розуміють, чого «асвабадітєлі» не ремонтують населений пункт.

Будинок в окупованому Сєвєродонецьку. Фото з місцевих чатів

Будинок в окупованому Сєвєродонецьку. Фото з місцевих чатів

Вгору