НМТ-2024: учасники вже отримують запрошення з датою та місцем тестування

Джерело:  vechirniy.kyiv.ua  /  17:40, 9 Травня 2024

НМТ відбудеться з 14 травня по 19 липня

Учасників просять не розголошувати час та місце проведення тестування, адже від цього залежить безпека людей.

У середу, 8 травня, для зареєстрованих учасників з’явилась можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, в яких буде вказано дату, час та місце проведення Національного мультипредметного тесту. Про це повідомив міністр освіти та науки України Оксен Лісовий.

«У запрошеннях початок тестування для учасників в Україні зазначено за київським часом. А для тих, хто складає НМТ за кордоном, — за місцевим часом населеного пункту, де розташований тимчасовий екзаменаційний центр.

Основна сесія НМТ розпочнеться вже наступного тижня. Загалом цьогоріч понад 287 тисяч осіб успішно зареєструвалися для участі в НМТ, з них майже 20 тисяч складатимуть тестування за кордоном», — йдеться у повідомленні.

Лісовий також наголосив, щоб учасники НМТ не розголошували дані про те, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека як учасників НМТ, так і працівників тимчасових екзаменаційних центрів.

Нагадаємо, Міносвіти визначило дати проведення тестування-2024. Мультитести відбудуться з 14 травня по 19 липня. У цей період відбудеться основна та додаткова сесія.

Вгору