Незламна! Фото/Відео

Джерело:  vchasnoua.com  /  19:03, 17 Квітня 2024

12-річна Яна Степаненко з Донеччини, яка втратила обидві ноги через обстріл росіян, пробігла 5 км на Бостонському марафоні

12-річна Яна Степаненко з Донеччини втратила обидві ноги під час ракетного удару по вокзалу Краматорська. Після тривалої реабілітації дівчина взяла участь у Бостонському марафоні. Її ціль — зібрати кошти на спортивний протез для важкопораненого захисника.

Незламна 12-річна Яна Степаненко з Краматорська пробігла 5 км в Boston Marathon/ Фото: UNBROKEN Ukraine

Незламна 12-річна Яна Степаненко з українського Нью-Йорку пробігла 5 км на Boston Marathon. Дівчинка здолала одну з дистанцій Бостонського марафону і показала світу, що Україна — незламна. Цим забігом Яна збирає на біговий протез для захисника Олександра Рясного, аби він теж колись зміг побігти, як і вона, інформує UNBROKEN Ukraine.

https://www.facebook.com/watch/?v=1992342824494929

Нагадаємо, Яна Степаненко у квітні 2022-го разом з родиною була на вокзалі у Краматорську, коли росіяни спрямували туди ракети. У той день загинула 61 людина, 121 — зазнала поранень. У родині Степаненків вцілів лише Янин брат-близнюк. Мама втратила одну ногу, Яна — обидві.

До США Яна поїхала на запрошення фундації One World Strong Foundation, що допомагає ветеранам і цивільним, які постраждали внаслідок терактів та військових дій.

https://www.facebook.com/reel/741031758224795/?ref=embed_video

Фото: UNBROKEN Ukraine

Фото: UNBROKEN Ukraine

Фото: UNBROKEN Ukraine

Фото: UNBROKEN Ukraine

Фото: UNBROKEN Ukraine

Вгору