Нерезиденти зможуть відкривати рахунки в українських банках з-за кордону онлайн

Источник:  shotam.info  /  11:56, 26 Июня 2020

Е-резидентство – особливий статус іноземного громадянина в Україні, який відкриває йому доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує процедури отримання адміністративних послуг і укладання цивільно-правових угод, а також надає йому можливість дистанційно засновувати та вести бізнес в Україні

В Україні запроваджуюється електронне резидентсво, яке дозволить іноземцям відкривати рахунки онлайн.

Про це пише Економічна правда з посиланням на постанову Кабміну від 25 червня.

Зазначається, що е-резидентство запровадять з 1 липня.

Відповідно до пояснювальної записки, метою документа є впровадження механізму набуття зацікавленими іноземцями та особами без громадянства статусу електронного резидента.

“Це відбуватиметься без необхідності залишення країни проживання (перебування) та приїзду до України шляхом надання можливостей отримувати у режимі онлайн адміністративні послуги та здійснювати інші дії як в Україні, так і за її межами”, – пояснили в уряді.

Електронний резидент зможе відкрити рахунок в банку, отримувати в режимі онлайн адміністративні послуги, укладати електронні договори.

У Кабміні запевняють, що це матиме позитивний вплив на інвестиційний клімат в Україні, активізацію та подальший розвиток національної економіки, збільшення ВВП, збільшення надходжень до держбюджету тощо.

“Першими є-резидентами бачимо іноземних ІТ-спеціалістів, які працюють на українські компанії, а також спеціалістів з країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону та ближнього зарубіжжя, яким статус е-резидента України допоможе ефективно співпрацювати на європейському ринку”, – заявив віце-прем’єр, міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

Довідка

Е-резидентство – особливий статус іноземного громадянина в Україні, який відкриває йому доступ до інформаційно-консультаційних сервісів, спрощує процедури отримання адміністративних послуг і укладання цивільно-правових угод, а також надає йому можливість дистанційно засновувати та вести бізнес в Україні.

Наверх