Не тільки швидкість: з липня камери на українських дорогах працюватимуть по-новому

Источник:  shotam.info  /  14:21, 30 Июня 2020

Як зазначили в МВС, Україна – передостання країна Європи, яка запроваджує автоматичну фотофіксацію порушень правил дорожнього руху (ще залишилася Молдова)

Із 1 липня системи автоматичної фіксації порушень на українських дорогах почнуть контролювати не лише перевищення швидкості, але й інші порушення – проїзд перехресть на червоне світло та рух смугою громадського транспорту. Про це пише РБК-Україна, передає Хмарочос.

Як зазначили в МВС, Україна – передостання країна Європи, яка запроваджує автоматичну фотофіксацію порушень правил дорожнього руху (ще залишилася Молдова).

У МВС обрали близько 1200 небезпечних місць, де планують встановити камери. Наразі в Україні таких систем встановлено 50, зокрема в Києві – 20. Цьогоріч планують закупити 220 камер, протягом двох років – близько тисячі. Загалом система розрахована на 6000 камер.

Міністерство вже звернулося до мерів найбільших міст з проханням вивчити та скласти список місць із найбільшою концентрацією ДТП.

Окрім того, МВС планує підняти кількість годин навчання, проведених з інструктором автошколи, з 20 до 80. Відповідно, це підвищить вартість навчання вчетверо. Наразі підготувано законопроєкт про підвищення суми штрафу за перевищення швидкості більш як на 50 км/год до 3400 гривень (зараз ця сума становить 510 гривень).

Наверх