Не стати «гарматним м'ясом» за $10 000 тікають до Європи: мобілізація в ОРДЛО стає «офіційною»

Джерело:  vchasnoua.com  /  11:05, 27 Серпня 2022

Мобілізація в так званій «лнр» більше схожа на насильницьке викрадення чоловіків

Без комісій та зайвих розмов представників чоловічої статі відправляють «захищати республіку». Ховатись ніде, тож чоловікам, які хочуть жити, доводиться викладати чималі кошти, аби втекти від долі гарматного м'яса.

На окупованій територій Луганської області повним ходом триває процес, який тамтешні гауляйтери не називають мобілізацією вголос. У деяких новоокупованих населених пунктах вже не лишилось чоловіків.

«З села зникла молодь чоловічої статі, тікають хлопці... Підмітають залишки хромих-косих. Дані про чоловіків призовного віку збирають. У Сватовому реєстрація авто на нові номери — через комендатуру; на роботу — теж саме. І так по усіх позиціях, — розповідає власне джерело «Вчасно». — Навіть сім'я «ждунів» втекла. Там і чоловік, і син призовного віку. А так чекали росію, так чекали!».

Дати коменданту хабар давно стало неможливим. Тож тепер гроші вкладаються в самоевакуацію з окупації. Аби уникнути долі гарматного м'яса, доводиться викладати чималі суми.

«Тікають через росію до Європи через білорусь. А там вже Литва, Польща, Німеччина, — розповідає співрозмовник. — Сім'я пробилась за допомогою десяти тисяч американських доларів».

Ідентичні повідомлення надходять з міст, захоплених вісім років тому. 20 серпня вчергове у соцмережах з'явився допис мешканки Алчевська, яка повідомила про те, що її чоловіка спіймали на вулицю та попри лікування відправили оформлюватись на фронт. Самі ж окупанти поширюють пропагандистські ролики, де хизуються тим, що «пока ребята заняты военным делом» на шахтах працюють жінки та пенсіонери.

В той самий день 20 серпня так званий заступник воєнкома «лнр» заявив протилежне: мобілізації в ОРДЛО немає, а публікації в соцмережах про примусове схиляння до участі у війні росії проти України — фейк та постановка.

Проте вже 22 серпня у Сватовому відбулась радіотрансляція виступу головного гауляйтера «лнр», в якій він вже офіційно оголосив початок «общей мобилизации» на території «республіки» вже з першого вересня. Першими під неї підпадають ті, хто на куражі отримав паспорти «лн

Замість "мальчиків в трусіках" чоловіки в шльопках і футболках: могилізація в "лнр" йде за планом

https://t.me/vchasnoua/33112

Вгору