Нацполіція активізувала розслідування розкрадань під час будівництва мосту через Сухий лиман

Джерело:  antikor.com.ua  /  20:54, 5 Серпня 2022

Нагадаємо, «Південтрансбуд», який спочатку противився перевіркам, таки попався на порушеннях. З’ясувалося, що підрядник необґрунтовано завищив вартість та обсяги робіт на 3,3 млн. гривень

Правоохоронці активізували розслідування у справі про розкрадання під час будівництва мосту через Сухий Лиман.

Про це редакцію 368.media стало відомо із матеріалів кримінальної справи за ч. 3 ст. 191 КК.

У 2016 році управління капітального будівництва Чорноморської міської ради за результатами тендеру замовило ТОВ «Південтрансбуд» будівництво мосту через Сухий лиман із підходами у селі Малодолинське. Єдиним конкурентом було ТОВ «Підприємство «Маст-Буд». Вартість пропозицій майже не відрізнялася між собою. Будівництво практично завмерла, не розпочавшись, т.к. у бюджеті було лише 10 млн гривень. Південний офіс Держаудитслужби вважав це порушенням тендерного законодавства. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом розтрати, але чекають на завершення будівництва, щоб підрахувати збитки.

Тим часом, віце-мер Чорноморська Юрій Крук за хитрою схемою отримує близько 70 млн. гривень з Іллічівської філії АМПУ. Транш оформили через профспілку порту, хоча це також порушення, адже портовики не можуть фінансувати інфраструктурні об’єкти. Крім того, мерія отримала на міст ще 57 млн. гривень з держбюджету.2020 року рішенням Кабінету Міністрів добудовувати міст доручили «Укравтодору». При цьому, якщо спочатку, у 2016 році, на нього збиралися витратити трохи більше 100 млн., то тепер вартість робіт зросла до 244,8 млн. гривень.

1 серпня 2022 року Київський районний суд міста Одеси частково задовольнив клопотання слідчого щодо доступу до документів.

Нагадаємо, «Південтрансбуд», який спочатку противився перевіркам, таки попався на порушеннях. З’ясувалося, що підрядник необґрунтовано завищив вартість та обсяги робіт на 3,3 млн. гривень.

Раніше редакція з’ясувала, що ТОВ «Південтрансбуд» будувало міст із конструкцій, вкрадених біля Служби автошляхів Запорізької області у 2014 році. Після цього шляховики подали до суду на компанію. При цьому нині міст добудовують за рахунок держави.

Вгору