На окупованому Донбасі спалахнув «голодний бунт»: шахтарі поставили ультиматум керівництву

Джерело:  7days-ua.com  /  11:16, 28 Січня 2020

Щоб придушити протест, директор шахти викликав на підприємство бойовиків так званого «МГБ ДНР»

Російські окупанти продовжують розграбовувати привласнене при окупації Донбасу українське майно і експлуатувати та залякувати місцевих мешканців. Однак відчувши на собі за 5 років реалії «руского міра», мешканці окупованого Донбасу повстають проти російських окупантів.

Так, на привласненій російськими окупантами шахті «Ясиновська-глибока» об’єднання «Макіїввугілля» спалахнув протест через заборговану окупаційною владою «ДНР» зарплатню. Про це повідомив у мережі з посиланням на допис гірника шахти користувач Jose_Pinoche.

За повідомленням шахтаря, на страйк гірники шахти «Ясиновська-глибока» зважились через заборгованість із виплати заробітної плати.

Щоб придушити протест, директор шахти викликав на підприємство бойовиків так званого «МГБ ДНР».

«Ті, користуючись своїм становищем, почали залякувати роботяг 15-річними термінами ув’язнення за начебто саботаж. Робітники ж виставили свої умови: якщо до 27-го січня не будуть виплачені гроші, то вони звільняються».

За повідомленням проукраїнського блогера з окупованого «ДНР» Донбасу, після такого ультиматуму гірників директор шахти відразу ж знайшов гроші на заробітну плату працівникам.

Залякування за допомогою так званого «МГБ» — звична практика бойовиків на окупованому Донбасі, однак шахтарі все активніше виходять на протест і прямо пишуть у мережі про свавілля окупаційної влади «ДНР».

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», восени 2015 року гірники повідомляли, що російські окупанти мають намір залишити працювати лише три з семии шахт «Макіїввугілля», а решту порізати на метал і закрити.

Зарплатню ж гірникам російські окупанти Донбасу боргують постійно за кілька місяців.

ф1ф2

Вгору