На окупованій частині Луганщини немає ліків, а у Сєвєродонецьку нові методики "ремонту" від росіян

Джерело:  tribun.com.ua  /  10:55, 23 Березня 2023

Про це повідомляють у Луганській ОВА

Окупанти вимагають паспортизувати педагогів до 1 червня, в аптеках та медзакладах окупованої частини Луганщини нестача ліків.

Про це повідомляють у Луганській ОВА.

У Старобільському фаховому коледжі Луганського національного аграрного університету викладачі під час зборів висловили невдоволення щодо термінової примусової паспортизації педагогічного складу. Їм наказали отримати паспорти РФ до 1 червня.

Практично припинили вони й регулярне постачання ліків на окуповану територію. Точніше, шпиталі й медзаклади, де намагаються врятувати бойовиків, необхідні препарати отримують, цивільне населення – ні.

"Так як пріоритет використання медикаментів зміщений на потреби окупантів, то наразі дефіцит спостерігається навіть у аптеках. Ті ж ліки, які є на полицях, значно гіршої якості. Нагадаємо, що в більшій частині лікарень вже давно не приймають цивільних на стаціонарне лікування, бо відділення забиті пораненими росіянами", - йдеться в повідомленні.

Також росіяни вигадали нові методики "ремонту" будинків у Сєвєродонецьку.

"По-перше, вони обрали найбільш вцілілі багатоповерхівки та примусово вставляють там вікна та замінюють радіатори навіть без згоди господарів. По-друге, пробиті дахи практично не ремонтувалися. Як кажуть окупанти, їх відновлюватимуть в останню чергу. Обіцяють розпочати восени", - йдеться в повідомленні.

Вгору