На Луганщині запрацює завод із переробки молока

Джерело:  shotam.info  /  10:29, 4 Листопада 2019

Що вироблятимуть?

На Луганщині родина підприємців запускає завод із переробки молока. У селі Привілля Троїцького району Луганської області ПСП «Агрофірма «Привілля» планує збудувати завод для переробки молока і виготовлення йогуртів, м’яких сирів, ряжанки, кефірів. Про це йдеться у матеріалі «Родинна справа Оденчуків: Своїм дітям довіряєш, як нікому» на Kurkul.com.

Що відомо про господарство?

Дмитро Оденчук у 2003 році заснував і досі є керівником ПСП «Агрофірма «Привілля», яка має в обробітку більше 14 тис. га. Займаються в господарстві рослинництвом, тваринництвом, мають м’ясопереробний завод та інноваційну теплицю на 500 м2.

У господарстві також є власні олійний та комбікормовий цехи. Нещодавно до складу привільського підприємства увійшов майже єдиний на цій території працюючий хлібоприймальний пункт.. 

Що вироблятимуть?

Працювати тут будуть за європейськими стандартами — виготовлятимуть йогурти, м’які сири, ряжанки, кефіри.

Також дбайливі господарі регулярно оновлюють техпарк із понад сотні сільгоспмашин.

«Тож ми багато інвестуємо в розвиток: розширюємо по можливості земельний банк та потужності для зберігання зерна, оновлюємо парк техніки, робимо реконструкцію м’ясопереробного заводу, продовжуємо переобладнання ферми за європейськими стандартами, запускаємо в 2019 р. власний міні-завод із переробки молока», — розповів Дмитро Оденчук.

Вгору