На Луганщині відремонтували Старобільській міст

Джерело:  shotam.info  /  12:09, 24 Червня 2019

Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області

Закінчились аварійні відновлювальні роботи на Старобільському мосту, що на Луганщині. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

“Дорожники працювали за схемою «великих карт» із залученням асфальтоукладача та катків. Проведення робіт великими картами значно надійніше ніж звичайний аварійний ямковий ремонт, тому що це надає можливість довше зберегти проїжджу частину мосту”, – йдеться у повідомленні.

Також планується пофарбувати підвищений бордюр – провести вертикально розмітку, та зробити розмітку на мосту, зачистити та пофарбувати огородження.

“Для нас було дуже важливо провести ремонтні роботи в стислі терміни, бо міст має велику соціальну та економічну важливість. Більш того, під час ремонту, дорожній рух на мості не перекривався. Наразі підрядники закінчують роботи на вулицях міста, які розташовані на дорогах державного значення – Н-26 та Н-21”, – зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Юрій Миколайович Бережной.

Нагадуємо, що Старобільський міст через річку Айдар розташований на 195 кілометрі автомобільній ділянці дороги державного значення Н-26 «Чугуїв – Мілове» (колишня Р-07). Ця дорога з’єднує Східну та Західну частини Луганщини та тягнеться через всю область до міста Чугуїв на Харківщині. Міст було збудовано у 1965 році.

Загалом на Луганщині налічується близько 200 мостів, шляхопроводів та інших штучних споруд. Більша частина з них була збудована 50-60-70 роки минулого століття.

На території Луганської області налічується 5 898 км автомобільних доріг загального користування, у тому числі на контрольованій території – 3 616 км. У тому числі 1 177 км доріг державного значення (національні – 274,8 км, регіональні – 222,5 км, територіальні – 679,8 км), та 2 439 км – місцевого значення. Служба автомобільних доріг у Луганській області несе відповідальність за стан справ на дорогах державного значення.

Вгору