На Луганщині відкрили містечко для навчання пошукових собак

Джерело:  shotam.info  /  10:21, 12 Липня 2019

Інформацію оприлюднила прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області

У місті Рубіжне на Луганщині на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України відкрили містечко для собак пошуково-рятувального відділення. Інформацію оприлюднила прес-служба Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

Спеціальне містечко для тренувань

Службові собаки за кличками Нобель та Тайлер були передані Міжрегіональним центром швидкого реагування ДСНС України. Спеціально для нових чотирилапих співробітників рятувальниками було збудовано містечко, де у гарних та комфортних умовах собаки будуть жити та проходити спеціальні тренування.

Собаки орієнтовані на роботу з людьми

“На відкритті рятувальники зі своїми чотирилапими вихованцями лабрадором-ретрівером Нобелем та бельгійською вівчаркою малінуа Тайлером демонстрували свої навички у пошуковій роботі та у слухняності й спритності. Усі присутні мали можливість побачити, що пошукові собаки дуже спокійні та орієнтовані на роботу з людьми, агресія у них майже відсутня”, – йдеться в повідомленні прес-служби ГУ ДСНС.

 

Шукатимуть людей після надзвичайних ситуацій

Очільник рятувальників Луганщини Михайло Пшик зазначив, що собаки будуть виконувати завдання за призначенням для пошуку людей у природному середовищі, завалах зруйнованих будинків та споруд.

Нагадаємо, поблизу Станиці Луганської можуть відкрити логістичний центр.

Вгору