На Луганщині ремонтують дорогу національного значення

Джерело:  shotam.info  /  16:13, 10 Жовтня 2019

Що відомо про дорогу і її значення

На автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ) триває поточний середній ремонт. Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Луганській області.

“Поточний середній ремонт відбувається на двох ділянках км 148 + 000 – км 158 + 000, а також на ділянці км 158 + 000 – км 161 + 000. Загальна протяжність двох ділянок дороги Н-26, які будуть відремонтовані середнім поточним ремонтом – 13 кілометрів”, – ідеться у повідомленні.

Ці ділянки знаходяться між населеними пунктами Сватове – Містки. Роботи розраховані на поточний та наступний рік.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні. Безпека руху забезпечена відповідними знаками та попереджувальним регулюванням, усі робітники вдягнені в спецодяг.

Що відомо про дорогу і її значення

Дорога Н-26 — автомобільний шлях національного значення. Починається в місті Чугуїв, на Луганщині проходить через місто Сватове, села Містки, Калмиківка, Підгорівка, місто Старобільськ, смт Біловодськ, закінчується в смт Мілове на кордоні з Росією.

Значення дороги державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове полягає у тому, що вона поєднує два регіони – Харківщину та Луганщину, а також з’єднує райони Луганської області.

Вгору