На Луганщині придбали спеціалізовані реанімобілі

Джерело:  shotam.info  /  11:30, 6 Грудня 2019

Про це повідомили у пресцентрі Луганської обласної державної адміністрації

Заклади системи екстреної медичної допомоги Луганської області отримали три нові реанімобілі, придбані за бюджетний кошт.

Про це повідомили у пресцентрі Луганської обласної державної адміністрації.

Зазначається, що обласні бригади швидкої медичної допомоги забезпечені спеціалізованим автотранспортом, однак частина парку підлягала оновленню.

Тому, три автомобілі швидкої медичної допомоги типу С PEUGEOT BOXER та CITROEN Jumper отримали комунальні заклади системи екстреної медичної допомоги області, а саме:

  • КЗ «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» для обслуговування викликів на центральній підстанції міста Лисичанськ,
  • КЗ «Станція швидкої медичної допомоги міста Рубіжне»,
  • КЗ «Луганська міська станція швидкої медичної допомоги» (місто Старобільськ).

Відомо, що сучасні реанімобілі розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, проведення ускладненого догляду та нагляду за ними.

Нагадаємо, громадам та районам Херсонщини передали сім нових шкільних автобусів, а Херсонському обласному центру екстреної медичної допомоги – п’ять нових реанімобілів.

Окрім того, як ми писали раніше, Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф поповнився п’ятьма новими автомобілями.   

Вгору