На Луганщині на базі університету створять ІТ-школу

Джерело:  shotam.info  /  13:49, 12 Серпня 2019

Про це йшлося на зустрічі в Луганській облдержадміністрації з керівником офісу Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України»

Експерти USAID допоможуть Луганщині у створенні ІТ-школи UNIT Factory. Про це йшлося на зустрічі в Луганській облдержадміністрації з керівником офісу Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» в Луганській області Брайаном Мілаковскі, повідомляють в ОДА.

Як зазначається, обговорили створення ІТ-школи UNIT Factory на базі СНУ ім. В. Даля. Ведеться робота щодо розвитку ІТ-сектору в Луганській області – це інвестиції в освіту та інновації.

У рамках проекту відновлення матеріально-технічної бази ЛНАУ вже у вересні буде отримано матеріальну допомогу для забезпечення навчального процесу. Таким чином це ще один крок до збереження трудового потенціалу в області, оскільки в перспективі він матиме суттєвий вплив на аграрний сектор та його ефективне функціонування на Луганщині.

 

Також темою обговорення стала підтримка роботи на території області Школи малого та середнього підприємництва (МСП) фонду K.Fund. Проєкт націлений на сприяння розвитку підприємництв в Україні.

Окрім того, під час зустрічі назвали низку пріоритетних проблемних питань, що потребують негайного втручання, зокрема відновлення зруйнованого моста у Станиці Луганській; будівництво залізничної колії, що приєднає відрізок «Кіндрашівська-Нова – Лантратівка» до загальноукраїнської мережі залізничних доріг.

Вгору