На Хмельниччині запустили потужний насіннєвий завод

Джерело:  shotam.info  /  13:13, 14 Лютого 2020

За джерелами, підприємство побудоване за німецьким проектом інженера Георга Рейтера, обладнання надали компанії Westrup, Buhler

У Хмельницькій області компанія ТОВ «Агрокрай» відкрила новий насіннєвий завод потужністю 10 т/добу з виробництва насіння квасолі, гірчиці, маку олійного, сої, льону, пшениці ярої та озимої.

Про це повідомили на Infoindustria.com.ua.

Завод розміщений на Красилівщині (на межі Старокостантинівського і Красилівського районів).

За джерелами, підприємство побудоване за німецьким проектом інженера Георга Рейтера, обладнання надали компанії Westrup, Buhler.

Завод здатен обробляти до 10 т насіння на добу.

Велика увага в господарстві приділяється розвитку насінництва квасолі.

«Квасоля дуже популярна у світі, на Сході. Ми прорахували, що квасоля — дуже високопродуктивна культура, вона дає можливість рано зібрати врожай і підготувати поле до озимих культур», – пояснили на заводі.

За інформацією, материнське насіння купуватимуть у США, Канаді, Бразилії. Крім квасолі, пропонуватимуть насіння пшениці озимої і ярої, сої, гірчиці, льону, маку олійного.

Довідка

ТОВ «Агрокрай» освоює систему точного землеробства, добрива вносяться диференційовано. Весною та літом використовуємо рідкі добрива, восени – сухі мінеральні добрива. Застосовують сівалки точного висіву.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині почнуть будувати три заводи.

Вгору