На Донеччині за рік збудують 5 стадіонів

Джерело:  shotam.info  /  11:06, 31 Січня 2020

Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації

У 2020 році планують спорудити п’ять стадіонів на території Донецької області. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

За словами заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна, у регіоні до переліку включено 5 стадіонів у 4 містах. Усі мають проєктно-кошторисну документацію та позитивний експертний звіт. Наразі відомо, що окремо будуть виділені кошти на побудову стадіону в м. Волноваха. 

“До складу об’єктів входять футбольне поле, бігові доріжки, роздягальні, душові, універсальні спортивні майданчики, майданчики з тренажерним обладнанням. Це надасть змогу привести спортивну інфраструктуру згідно вимог федерацій з видів спорту, збільшити відсоток забезпеченості населення Донецької області спортивними об’єктами”, – зазначив Вадим Філашкін.

Об’єкти у містах Краматорськ (стадіон по вул. Парковій), Селидове та Слов’янськ будуть фінансуватися у 2020 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з міських бюджетів.

Один проєкт по місту Краматорськ у парку Бернацького реалізується за рахунок коштів державного бюджету (програма Мінрегіону) та місцевого бюджету (субвенція на соціально-економічний розвиток).

Вгору