На Донеччині відремонтували ділянку важливої автотраси

Джерело:  shotam.info  /  11:55, 19 Червня 2019

Про це повідомили у Службі автодоріг області

На Донеччині вже частково відремонтували ділянку між Андріївкою та Сергіївкою сполученням Добропілля – Краматорськ. Про це повідомили у Службі автодоріг області.

“Протяжність ділянки, де триває капітальний ремонт, становить 8,4 км. Станом на сьогодні, 2,6 км проїзної частини повністю відремонтовано”, – йдеться у повідомленні.

Зазначена ділянка входить до маршруту №1 сполученням Слов’янськ – Маріуполь (через Добропілля) та є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т-05-14 Добропілля – Лиман.

Як зауважують дорожники, параметри існуючої дороги, побудованої у 60-х роках минулого століття, не відповідали діючим нормативним вимогам та параметрам дороги III категорії (на різних ділянках ширина проїзної частини коливалась від 4,7 до 8,2 м; дорожній одяг мав значні дефекти, в тому числі руйнування країв проїзної частини, та не витримував наявного навантаження транспортних засобів). Ділянка потребувала будівництва додаткових водопропускних труб та ремонту із подовженням існуючих труб.

Вгору