На Донеччині створять «Шевченківський степ»

Джерело:  shotam.info  /  10:53, 21 Лютого 2020

Зазначається, що таким кроком мають намір зберегти цінний природний комплекс, а саме степову екосистему з багатим розмаїттям рідкісних і таких, які перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного і тваринного світу

В Донецькій області в селищі Шевченко облаштують ландшафтний заповідник місцевого значення «Шевченківський степ» загальною площею 58,7 га.

Про це пише 06239.com.ua.

Зазначається, що таким кроком мають намір зберегти цінний природний комплекс, а саме степову екосистему з багатим розмаїттям рідкісних і таких, які перебувають під загрозою зникнення, видів рослинного і тваринного світу.

Також відомо, що вже відбулися громадські слухання щодо підтримки створення ландшафтного заказника місцевого значення «Шевченківський степ».

Під час громадських слухань учасниками процесу були озвучені різні думки, непідтверджені факти, помилкові тлумачення та все ж таки мешканці сподіваються передати своїм нащадкам відтворені природні землі та виявили бажання віддати частину запропонованої ділянки під ландшафний заказник.

«Заказник місцевого значення «Шевченківський степ» забезпечить збереження та відновлення ландшафтних комплексів на схилі правого берега струмка Солоний, який впадає по правому березі в річку Солону, сприятиме збереженю популяцій рідкісних видів флори та фауни», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві планують створити ще п’ять нових зелених зон.

Також на Київщині з’явиться дендропарк із алеєю тюльпанів у 8 км.

Як ШоТам писав раніше, в Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку «Софіївка».

Вгору