На Донеччині придбали спеціальні машини для розбору завалів після обстрілів

Джерело:  vchasnoua.com  /  20:11, 22 Квітня 2024

Перші чотири сучасні екскаватори-навантажувачі вже отримали Дружківська, Костянтинівська, Лиманська та Слов’янська громади. Ще 16 одиниць спецтранспорту отримають громади Краматорського, Покровського та Волноваського районів

До ліквідації наслідків ворожих атак й розбору завалів залучатимуть новітні технології. Так, Донеччина закупила для своїх громад вже 20 британських екскаваторів-навантажувачів SiteMaster.

Такі машини можна застосовувати не тільки для розбору завалів, а й в господарських операціях — ремонту доріг, ліквідації аварійних пошкоджень мережі водогону та водовідведення. Вистачить техніці завдань і на доброустрої територій, інформує Донецька обласна держадміністрація.

Екскаватор-навантажувач JCB 4СХ SiteMaster належить до універсальних машин і добре знаний в Україні ще з довоєнних часів. Завдяки гідравлічній системі вантажність та зусилля відриву на ковшах з внутрішнім розміром від 1 до 1,3 куб. м чи при використанні вил перевершує всі наявні на ринку аналогічні машини.

https://www.facebook.com/watch/?v=1152750405753642

Гроші на придбання такої техніки Донецька адміністрація взяла з обласного бюджету. Щоправда, вартість покупки не озвучена, але у дилерів JCB 4СХ SiteMaster коштує за 4,7 млн грн.

«Перші чотири екскаватори-навантажувачі вже відправлено до Дружківської, Костянтинівської, Лиманської та Слов’янської громад. Ще 16 одиниць такого спецтранспорту попрямують в громади Краматорського, Покровського та Волноваського районів», — повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Вгору