На Донеччині колишня вчителька відкрила першу в місті кав’ярню

Джерело:  shotam.info  /  12:52, 31 Липня 2019

Головне – це бажання

Підприємниця Катерина Пачесна відкрила у Добропіллі на Донеччині першу у місті кав’ярню. Тут пригощають авторськими десертами, смузі і кавою з горіхами, повідомляє  “Бізнес-Схід”.

Без жодного тренінгу і на власні гроші 

Катерина Пачесна дев’ять років працювала вчителькою у школі, викладала англійську мову. Давно мріяла про справу, яка буде приносити дохід і дасть реалізувати свої бажання. Місяць тому у Добропіллі зважилася відкрити першу у місті кав’ярню. Вклала власні заощадження і не проходила жодного тренінгу.

Кав’ярню підприємниця відкрила на початку липня. Орендувала приміщення, облаштувала його у французькому стилі. У кав’ярні можна випити кави, яку тут готують за авторськими рецептами. 

 

На замовлення підприємниці фаховий кондитер готує десерти.

“У місті не було затишного куточка, де можна випити кави, тому я зважилася на таку справу. За цей місяць у нас є хіт продажів – кава з горіхом, медом та згущеним молоком. Виглядає і смакує дуже апетитно. Також ми робимо каву з цедрою апельсина”, – розповіла Катерина Пачесна.

Головне – це бажання  

Катерина розповіла, що сама любить каву, а до відкриття власного закладу багато читала літератури. При цьому підприємниця не відвідувала тренінги з бізнесу і не брала участь у грантових програмах. Каже, що все робила, як серце підказувало.

“Якщо для піцерії треба багато обладнання, то для кав’ярні його потрібно менше. Я вірила, що впораюся з цим викликом. Раніше каву купувала через інтернет, нещодавно налагодила співпрацю з підприємцем, який обсмажує каву у місті. Вважаю, що головне у будь-якій справі, – бажання, досвід прийде, якщо працювати щодня”, – поділилася Катерина.

Підприємниця хоче, аби держава більше підтримувала малий бізнес, адже він приносить чималі надходження до бюджету і дозволяє розвивати інфраструктуру. А ще Катерина вірить, що її кав’ярня сподобається місцевим жителям і гостям, адже позиціонує її як затишне місце для смачних розмов.

Вгору