На базі навчальних закладів Донеччини відкриють філії «Дівчата STEM»: що це і навіщо

Источник:  shotam.info  /  11:50, 6 Августа 2019

Хто такі «Дівчата STEM»?

STEM-філії, спрямовані на популяризацію технічних спеціальностей серед дівчат, відкриються на базі навчальних закладів в Донецькій області. Про це повідомляють Вісті Донбасу.

Хто такі «Дівчата STEM»?

Філії «Дівчата STEM» – це спільнота активних дівчат у школах та університетах України, що об’єднуються з метою більшого залучення та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів. #STEM – це абревіатура від Science – наука (фізика, астрономія, хімія, біологія, географія, економіка), Technology – технології (інформатика, технології), Engineering – інженерія (робототехніка, 3D-моделювання), та Mathematics – математика.

Загалом до створення філій долучилися 49 навчальних закладів з 19 регіонів України.

Де будуть філії?

В Донецькій області філіали запрацюють на базі Донбаської державної машинобудівної академії та ЗОШ №8 у Краматорську, в Миколаївському закладі загальної середньої освіти №2 (Слов’янський район), в Маріупольській гімназії №2 та в Очеретинській опорній школі (Ясинуватський район).

Як повідомляє Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності», всі заклади-учасники вже запланували активності, які готові реалізовувати впродовж одного року. Серед ініціатив – проведення днів науки, розвиток менторської програми для дівчат STEM, профорієнтаційні тренінги та ігри, розробка навчальних та розвивальних роботів (stem-іграшок) для дітей з особливими потребами та десятки інші проектів.

Основна діяльність філіалів, зазначають організатори, буде скерована на впровадження та підвищення обізнаності про STEM як провідний підхід до навчання в Україні.

Наверх