Між Одесою та Києвом поки що курсує лише один пасажирський поїзд

Джерело:  traffic.od.ua  /  19:13, 26 Травня 2023

Поточний стан залізничного сполучення між Одесою та Києвом залишає бажати кращого. Але через декілька днів залізничники обіцяють покращити ситуацію

До війни між Одесою та Києвом курсувало чотири пасажирських поїзди. Це був один денний "Інтерсіті", один швидкий нічний "Чорноморець", один звичайний з довгим маршрутом через Черкаську область та транзитний сполученням Київ - Одеса - Ізмаїл.

Під час війни три з них скасували, і фактично залишився лише один нічний швидкий поїзд №105/106 "Чорноморець", якому додали кілька проміжних зупинок та включили до складу один-два плацкартних вагони.

Однак після запровадження з 10 червня 2023 р. оновленого графіку поїздів ситуація зміниться.

Додається поїзд №148/147 Київ — Одеса, який курсуватиме через Черкаси, що дозволить мешканцям Черкащини зручно планувати свій відпочинок у моря. Цей поїзд зараз позиціонується "Укрзалізницею" як новий, але він курсував приблизно таким же маршрутом до початку війни, коли був скасований.

Існуючий поїзд №105/106 Одеса — Київ опціонально прямуватиме до та зі станції Суми, що дозволить сумчанам діставатись приморського міста прямим рейсом зі зручним часом прибуття до Одеси.

Вгору