Мости на Сумщині будують за європейською технологією (ФОТО)

Джерело:  shotam.info  /  11:10, 12 Березня 2020

Про це розповів доктор інженерних наук, викладач Дрезденського транспортного університету, відомий інженер-мостобудівник Андреас Райхельт

Будівництва мосту через річку Ворскла в селі Климентове Охтирського району на Сумщині здійснюють за європейською технологією.

Про це розповів доктор інженерних наук, викладач Дрезденського транспортного університету, відомий інженер-мостобудівник Андреас Райхельт, пишуть Сумські дебати.

За інформацією, німецький експерт оцінив технологію будівництва та перспективи мостобудування в регіоні.

«Керуючись своїм досвідом проектування та будівництва мостів, тунелів і аеропортів в Німеччині, Ємені та Судані, Андреас Райхельт підтвердив, що мости в Сумській області будують за європейською технологією», – йдеться у повідомленні.

Німець каже, що плани будівництва Климентовського моста амбітні і здійсненні. Цей міст понад 10 років перебував в аварійному стані.

Він наголосив, що мостові бригади і проектанти компанії всі роботи з монтажу залізобетонних балок, облаштування монолітної плити проводять за аналогією з німецьким мостобудування. Навіть більше, його втішила якість застосовуваного бетону.

Відомо також, що німецький експерт Андреас Райхельт поділився з українськими колегами досвідом в роботі з німецькими технологіями в мостобудуванні і дорожньому будівництві.

 

Довідка

Климентовський міст побудований в 1960 році і розташований на автодорозі національного значення Н-12 Суми-Полтава. З 2009 року він перебував в аварійному стані – обмежений швидкісний режим і заборонено проїзд транспортних засобів вагою понад 15 т.

Планують здати об’єкт уже восени 2020 року.

Вгору